Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IT ranga“

Vyr. programuotojas (-a)

2700-3500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „IT ranga“

Darbo pobūdis

Ieškome talentingo vyr. programuotojo (-os), kuris domėtųsi naujausiomis technologijomis ir įrankiais, rūpintųsi kuriamo produkto kokybe ir saugumu.
Laukia darbas su PHP bei MYSQL;
Pravers PHPunit ir Symfony arba Laravel framework patirtis;
darbo su programinio kodo versijavimo sistemomis (pvz. GIT) patirtis;

Reikalavimai

  • Bent 3 metų patirtis full stack komercinių programų kūrimo srityje.
  • Gebėjimas dirbti su visu produkto gyvavimo ciklu.
  • Darbo su PHP ir „Laravel“ patirtis.
  • Darbo su „MySQL“ duomenų bazėmis patirtis.
  • Darbo su „React“, „TypeScript“, „Vue.js“, „Axios“, „jQuery“ patirtis.
  • Darbo su „Docker“ patirtis.
  • Gebėjimas kurti ir integruoti API principu veikiančias paslaugas.
  • Darbo su „Atlassian“ produktais patirtis („Jira“, „Bitbucket“, „Bamboo“).
  • Gebėjimas įdiegti ir sukonfigūruoti serverio programas.
  • Draugiškas bendravimas su komandos nariais, paslaugumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • darbą profesionalioje, modernioje ir jaunatviškoje IT įmonėje;
  • jaukią darbo aplinką moderniame ofise Vilniuje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbo užmokestį, kuris atitinka tavo sugebėjimus ir lūkesčius;
  • papildomus priedus už puikias idėjas ir papildomai pasiektus rezultatus;

Atlyginimas

2700-3500 €/mėn. į rankas

Pickvibe is a creative-commercial-social network with a single goal - to create a trusted and healthy ecosystem for quality cultural content: the end-user gets information about products/services based on his/her individual preferences and liking.
Join our team in Vilnius to help reshape Social Networking and Culture content landscape and leave your footprint on WEB 3.0
informacija apie UAB „IT ranga“
1872 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.