UAB „Finesta Lithuania“

VYR. SANDĖLININKAS (-Ė)/PAMAINOS VADOVAS (-Ė)

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finesta Lithuania“

Darbo aprašymas:

Šiuo metu į savo kliento komandą kviečiame prisijungti VYR. SANDĖLININKĄ (-Ę)/PAMAINOS VADOVĄ (-Ę)!

Jeigu norite inicijuoti pokyčius, turėti laisvės sprendimų priėmimui ir puikią, augti ir tobulėti skatinančią aplinką, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:
  • Veiklos efektyvinimas ir pokyčių įgyvendinimas;
  • Kasdienės veiklos rodiklių vertinimas bei stebėsena ir tobulinimų inicijavimas;
  • Žaliavų išdavimo į gamybą planavimas;
  • Krovinių išvežimo planavimas: komunikacija su gamyba dėl pagaminimo ir su logistu dėl transporto užsakymo;
  • Medžiagų sandėliavimo planavimas, žaliavų ir pagaminto produkto likučių stebėjimas, inventorizacija;
  • Sandėlio darbuotojų darbo organizavimas, grafikų sudarymas, darbo laiko apskaitos vedimas, instruktavimas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis sandėlyje ne mažiau 3 m.;
  • Aukštesnysis išsilavimas vadybos/logistikos srityje;
  • Gebėjimas dirbti užsakymų valdymo, apskaitos programomis;
  • Gebėjimas vadovauti komandai;
  • Teisės vairuoti aukštuminį/ elektrinį krautuvą;
  • Organizuotumas, komunikabilumas, stresinių situacijų valdymas.

Mes Tau siūlome:

  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
  • Galimybes tobulėti bei įgyti žinių ir patirties iš geriausių savo srities specialistų;
  • Darbo vietą moderniose patalpose;
  • Kuro kompensaciją.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau finestabaltic.lt/lt/asmens-duomenu-privatumo-politika/) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas
Nuo 1100 €/mėn. į rankas.
Galutinis pasiūlymas- derybų klausimas, priklauso nuo kandidato kompetencijų, patirties bei žinių.

FINESTA - Tarptautinė personalo atrankų kompanija.
Remiantis Kliento poreikiais Finesta komanda vykdo įvairių specialistų ir vadovaujančių pozicijų atrankas, taip pat veikiame laikinojo įdarbinimo srityje.
FINESTA klientas - gamybinė įmonė savo veikloje vertinanti profesionalumą bei skatinanti darbuotojų tobulėjimą.