Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vyr. Sandėlininkas

Darbo pobūdis

Gamybinė įmonė Kelmėje plečia savo veiklą ir ieško energingų, atsakingų ir į rezultatą orientuotų darbuotojų !
Šiuo metu į savo komandą kviečiame prisijungti VYR. SANDĖLININKĄ.

Būsite atsakingas už:
Produkcijos priėmimą iš gamybos ir paskirstymą, produkcijos atrinkimą pagal užsakymus skenuojant prekes skeneriu;
Gaunamų žaliavų priėmimą, kiekio ir dokumentų sutikrinimą;
Produkcijos ar žaliavų iškrovimą ir pakrovimo darbus autokrautuvu;
Apskaitos duomenų tvarkymą su apskaitos programa;
Darbų paskirstymą pavaldiems sandėlininkams ir jų kontrolę.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas;
Darbo patirtis vyr. sandėlininku ar sandėlio vedėju;
Darbo kompiuteriu pagrindai;
Pageidautinos dokumentų rengimo, tvarkymo žinios ir patirtis;
Sugebėjimas dirbti kolektyve;
Noras dirbti ir tobulėti;
Fizinis pajėgumas, sąžiningumas, nuovokumas, iniciatyvumas, atsakingumas.
Darbas - vyrams.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones;
Draugišką kolektyvą.
Galimas atvežimas ir parvežimas iš Šiaulių miesto.
CVB client

Gamybinė įmonė, savo veiklą vystanti jau daugiau nei 15 metų, sparčiai auga ir ieško naujo komandos nario. Nuolat plečiame veiklos sritis, investuojame į naujas technologijas, geriname gaminių kokybę ir gausiname produktų asortimentą Lietuvos ir užsienio rinkoms. Gaminius (virtuvės įranga, reikmenys) eksportuojame daugiau nei į 40 šalių. Išskirtinį dėmesį teikiame darbuotojų kompetencijų ugdymui, bendradarbiavimo komandoje skatinimui, profesionaliam mūsų klientų aptarnavimui.