Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
R. Šeškevičiaus įmonė „PROTERA“

Vyr. sandėlininkas

900-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - R. Šeškevičiaus įmonė „PROTERA“

Darbo pobūdis

Ieškome pagrindinio žmogaus sandėlyje, kuris pilnai organizuotų elektroninės padangų parduotuvės užsakymų surinkimą ir išskirstymą.

Pagrindinės pareigos:
  • Prekių priėmimas, sutikrinimas ir išrūšiavimas (lengvųjų automobilių padangos, ratlankiai);
  • Prekių suruošimas išsiuntimui bei pakrovimas į kurjerių automobilius;
  • Pajamavimas, nurašymas, važtaraščiai;
  • Kasdienė sandėlio likučių priežiūra.

Antraeilės pareigos:
  • Pagalbinių darbuototojų paieška ir atranka;
  • Prekių pristatymas klientams Vilniaus mieste įmonės automobiliu;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina:
  • Patirtis dirbant sandėlyje arba prekių atrinkime / rūšiavime;
  • Greita orientacija ir atsakomybės jausmas - ŠIOS SAVYBĖS BUS PATIKRINTOS PIRMOMIS DARBO DIENOMIS;
  • Fizinė jėga ir ištvermė;
  • Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su padangomis;
  • Ilgalaikio darbo ir perspektyvos siekis.

Mes jums siūlome

  • Visuomet laiku mokamą atlyginimą ir priedus;
  • Darbą daugiau nei 25 m. veikiančioje įmonėje;
  • Galimybę susipažinti su elektronine prekyba iš vidaus;
  • Karjeros galimybes klientų aptarnavime arba pardavimuose.

Kita informacija:
  • Darbo laikas: I - V d., 09.00 - 18.00 val.,
  • Darbo vieta: Dariaus ir Girėno g., Vilnius.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
900-1300 eur "į rankas" priklausomai nuo turimos patirties. Priedai pagal asmeninius ir skyriaus darbo rezultatus.

Protera, IĮ - jau 25 metų sėkmingai padangų prekyboje dirbanti kompanija. Įmonė prekiauja lengvųjų automobilių, motociklų ir sunkvežimių padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais.
Protera - viena iš internetinės prekybos padangomis lyderių. Bendrovė turi savo prekybos skyrius Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje, o šiuo metu ieško darbuotojų Vilniuje.
informacija apie R. Šeškevičiaus įmonė „PROTERA“
1007 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius