Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
More about company »

Vyr. slaugos administratorius (-ė)

Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Vykdyti ir kontroliuoti slaugos personalo darbo organizavimą;
  • Užtikrinti ir kontroliuoti slaugos personalo darbo grafikų sudarymą, darbo krūvio paskirstymą;
  • Organizuoti skyrių aprūpinimą vaistais bei kitomis medicininėmis darbo priemonėmis;
  • Užtikrinti kokybės politikos laikymąsi slaugos skyriuje, darbą pagal klientų aptarnavimo standartą;
  • Analizuoti skyriaus veiklą, planuoti personalo poreikį, jo mokymus;
  • Užtikrinti darbą pagal patvirtintas higienos normas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas medicinos srityje (bendrosios praktikos slaugytojas, sveikatos priežiūros specialistas);
  • Sėkminga darbo patirtis vadovavimo ar pardavimų srityje ne mažiau 3 metai;
  • Papildomi kursai vadybos ar psichologijos srityje būtų privalumas;
  • Gebėjimas organizuoti darbą, puikūs vadovavimo bei laiko planavimo įgūdžiai;
  • Stipri orientacija į rezultatą;
  • Medicinos ir higienos normų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Northway įmonių grupės darbuotojų skatinimo sistemą (sveikatos draudimas, metinis priedas);
  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Northway medicinos centrai“.
Jūsų asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais.
Turite teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą savo asmens duomenų tvarkymui. Taip pat turite ir kitas teises savo asmens duomenų atžvilgiu. Su jomis ir kita informacija galite susipažinti paspaudę nuorodą žemiau.

NORTHWAY – naujos kartos privačių medicinos ir chirurgijos centrų tinklas Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Mums svarbus kiekvienas žmogus, o savo darbuotojus renkame kruopščiai ir atsakingai. Šiuo metu siūlome Jums tapti svarbiu mūsų komandos nariu Vilniuje.