Vyr. Specialiųjų paslaugų atstovas (-ė)

Nuo 2058 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Fedex Express Lithuania“

Darbo pobūdis

Šiuo metu kviečiame prisijungti prie Specialiųjų paslaugų komandos, kuri yra atsakingas už krovinių ekspedijavimo veiklą įmonėje, kurios pagrindinė užduotis – užtikrinti netradicinių siuntų gabenimą (negabaritiniai kroviniai, gyvos, ypatingai skubios, temperatūrinio rėžimo reikalaujančios siuntos ir pan.).

Pagrindiniai Jūsų darbo uždaviniai:

  • Vykdyti pardavimų planus, parduodant klientams išskirtinius siuntų pristatymo sprendimus, tokius kaip pristatymas ypač greitai ar savaitgalį, išskirtinių išmatavimų, didelio svorio ar aukštos vertės krovinio gabenimas;
  • Ieškoti naujų ir bendrauti su esamais klientais;
  • Koordinuoti krovinio gabenimą oro, žemės transportu, jeigu reikia derinti žemės ir oro transportą bei administruoti krovinių dokumentaciją;
  • Bendradarbiauti su vežėjais, muitinės atstovais bei FedEx kolegomis kitose šalyse, užtikrinant sklandų paslaugos atlikimą.

Tai kupinas iššūkių darbas, tačiau garantuojame, kad jame tikrai nebūna nuobodu!

Reikalavimai:

  • galite greitai surasti sprendimą visose situacijose,
  • esate atkaklus (-i) ir tikslo siekiantis (-i),
  • esate organizuotas (-a) ir suprantate logistikos procesus,
  • turite puikias anglų kalbos žinias (raštu ir žodžiu).

IATA ir/arba ADR sertifikatų turėjimas būtų didžiulis privalumas.

Mes siūlome:

  • sveikatos, nelaimingų atstikimų ir gyvybės draudimus;
  • nuo darbo rezultatų priklausančią skatinimo sistemą;
  • mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
  • socialiai draugišką aplinką.

Mes rūpinamės savo darbuotojais bei esame atsidavę klientams ir vykdome savo pažadus! Jeigu mūsų požiūris Jums priimtinas, kviečiame prisijungti prie FedEx kompanijos!

Atlyginimas

Nuo 2058 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Fedex Express Lithuania“

“FedEx“ – viena iš didžiausių pasaulyje skubios pervežimo įmonių, nuolat įtraukiama į žurnalo „Fortune“ pasaulio geriausių bendrovių sąrašą. Turinti daugiau nei 530 000 darbuotojų visame pasaulyje,
„FedEx“ teikia transportavimo ir verslo paslaugas daugiau nei 220 šalyse visame pasaulyje. Šį platų pasaulinį tinklą galime aptarnauti efektyviai, turėdami puikią komandą. Šių profesionalų dėka mums padeda pasiekti, kad klientai vertina „FedEx“ paslaugas ir yra jomis patenkinti.
Mūsų filosofija „Žmonės–Paslaugos–Pelnas“ (P-S-P)–šie trys žodžiai geriausiai apibūdina svarbiausius „FedEx“ darbo principus. Jais vadovaujamės, priimdami kasdienius sprendimus, vykdami veiklą ir įgyvendindami įmonės politiką.
„FedEx“ rūpinasi savo darbuotojais!
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Fedex Express Lithuania“
2361 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1620 €
25% uždirba 1620-1900 €
25% uždirba 1900-2762 €
25% uždirba nuo 2762 €