Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“

Vyr. teisininkas (-ė)

4620-4950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „People Link“

ATSAKOMYBĖS:

  • Darbuotojų konsultavimas viešųjų pirkimų, sutarčių, statybą reglamentuojančių norminių teisės aktų taikymo klausimais.
  • Statybos rangos, paslaugų, pirkimo-pardavimo ir kitų sutarčių rengimas, derinimas ir tikrinimas.
  • Kitų su įmonės veikla susijusių dokumentų (procesinių, valdymo) rengimas, darbuotojų parengtų dokumentų projektų vertinimas.
  • Įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų įmonėje įgyvendinimo užtikrinimas.
  • Įmonės darbuotojų konsultavimas viešųjų pirkimų, sutarčių sudarymo, darbo teisės klausimais.
  • Įmonės atstovavimo teismuose ir valstybinės priežiūros institucijose užtikrinimas.
  • Asmens duomenų apsaugos pareigūno funkcijos.

POZICIJOS TIKSLAS: būsite vienintelis (-ė) įmonės teisininkas (-ė), bendradarbiausite su advokatų kontoromis, dukterinėmis kompanijos įmonėmis Latvijoje ir Lenkijoje bei įmonės akcininkais (Lietuvoje ir JAV).

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Dėmesingą įvedimo bei patirties perdavimo procesą.
  • Galimybę gilinti tarptautinės teisės žinias stambioje įmonių grupėje.
  • Laisvę sprendimams ir savarankiškumui.
  • Rinkoje konkurencingą darbo užmokestį (2800-3000 EUR atskaičius mokesčius)
  • Bendradarbiaujančią, dinamišką ir nuolatinio tobulėjimo siekiančią įmonės kultūrą.

REIKALAVIMAI POZICIJAI:

  • Universitetinis teisinis išsilavinimas.
  • Patirtis dirbant viešųjų pirkimų, sutarčių, įmonių teisės srityse.
  • Darbo patirtis advokatų kontoroje bei atstovavimo institucijose praktika – didelis privalumas.
  • Nepriekaištinga lietuvių bei gera anglų kalbą.

Atlyginimas

4620-4950 €/mėn. neatskaičius mokesčių

FIMA - pirmaujanti išmanios infrastruktūros sprendimų kompanija Baltijos jūros šalių regione, beveik 30 metų dalyvaujanti reikšmingiausiuose viešosios ir privačios infrastruktūros modernizavimo projektuose. FIMA grupės įmonėse Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje dirba apie 500 darbuotojų. Šiuo metu įmonė plečia savo profesionalų komandą ir kviečia prisijungti Vyr. teisininką (-ę) darbui Vilniuje.