Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Grotthuss Hotel
More about company »

Vyr. virėja/virėjas restorane

Nuo 800 Eur
Vilnius - Grotthuss Hotel

Darbo pobūdis

Rytais šaltų patiekalų ruošimas pusryčių bufetui, karštų patiekalų (blynelių, kiaušinienių, omletų, kiaušinių) gaminimas. Vakarais darbas A La Carte restorane, taip pat patiekalų ruošimas banketuose, furšetuose ir kituose viešbutyje vykstančiuose renginiuose. Darbas slenkančiu grafiku, tačiau labiau orientuotas į vakarines pamainas ir darbą restorane bei renginiuose.

Reikalavimai

Organizuotumas;
Punktualumas;
Higienos taisyklių išmanymas;
Virėjo darbo patirtis su A La Carte bei banketuose, furšetuose;
Lankstumas darbo renginių metu atžvilgiu;
Gebėjimas dirbti savarankiškai.

Mes jums siūlome

Darbas rytinėse pamainose nuo 6 iki 12h, vakarinėse nuo 16h iki 22h;
Darbuotojų pietūs;
Visos socialinės garantijos.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

4* viešbutis Vilniaus senamiestyje, įsikūręs tylioje akmenuotoje gatvelėje, restauruotame pastate prie miesto gynybines sienos su dideliu sodu, garsėjantis aukščiausio lygio aptarnavimo kokybe , puikia virtuve ir dideliais komfortiškais kambariais.
Informacija apie Grotthuss Hotel
611 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edita Von Grotthuss