Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SENTOSA“

Virėjas (-a)

1000-1900 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „SENTOSA“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo, kuris mylėtų savo darbą ir norėtų įgyti naujų įgūdžių bei kartu su mumis tobulėti.
Darbo pobūdis:
  • maisto gaminių ruošimas ir gaminimas pagal patvirtintus receptus;
  • maisto gamybos technologinio proceso užtikrinimas;
  • darbas su virtuvės įranga ir jos priežiūra;
  • švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis būtų privalumas, tačiau, jeigu patirties neturi, bet turi noro ir motyvacijos, mes tave išmokysime;
  • maisto gaminių ruošimo ir gaminimo procesų išmanymas;
  • supratimas, kad maisto gaminių ruošimo kokybė yra prioritetas;
  • greitas mokymasis ir prisitaikymas prie naujovių;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Papildomos apmokamos atostogos

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Draugiškas darbo sąlygas, lankstų darbo grafiką, premijas už sąžiningą, kokybišką darbą, galimybes tobulėti.

Atlyginimas

1000-1900 €/mėn. į rankas
Pirmas mėnesis 1000, sekantis pagal sugebėjimus.

Restoranas „Spyros Metaxas“, svetingai sutinkantis visus Vilniaus senamiesčio svečius.
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS.
informacija apie UAB „SENTOSA“
13
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.