Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Miesto puota LT“

Restorano vadybininkas (-ė)

6-7 €/val. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Miesto puota LT“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
Ieškome restorano vadybininko - (ės). Restorane organizuoti ir kontroliuoti padavėjų, barmenų darbą bei užtikrinti malonų svečių aptarnavimą, banketų priėmimą ir organizavimą;
Užtikrinti tvarką ir švarą restorano patalpose;
Mokinti ir kuruoti aptarnaujantį personalą;
Kontroliuoti baro prekių užsakymus ir kt.
Švenčių ir rezervacijų derinimas su svečiais
Švenčių aptarnavimo standartų laikymosi užtikrinimas

Reikalavimai darbuotojui:
Darbo patirtis viešojo maitinimo srityje;
Konfliktų sprendimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:
Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis;
Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas;
Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, komunikabilumas, organizuotumas;
Darbo komandoje įgūdžiai;
Malonus bendravimas su klientu;
Užsienio kalbų žinojimas (privalumas).

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
Parvežame namo po darbo.
Galimybę kurti ir realizuoti savo idėjas.
Turime geras kolegas, kurie pagelbės ir pakeis jei reikės laisvos dienos.

Atlyginimas

6-7 €/val. į rankas

UAB "Miesto puota Lt" Restoranas SOUL
informacija apie UAB „Miesto puota LT“
26
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.