Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BNM Finance“

Vyresn. Buhalteris (-ė)

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BNM Finance“

Darbo pobūdis

Vienos didelės arba kelių vidutinių įmonių buhalterinė apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės parengimo ir pateikimo Registrų centrui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esi pasirengęs mokytis ir gebi prisitaikyti prie naujų iššūkių
  • Turi buhalterinio darbo patirties ir gali drąsiai sakyti, kad buhalterio darbas yra tavo pašaukimas
  • Turi analitinį mąstymą, o kruopštumas tavo "antras" vardas
  • Esi orientuotas į proceso gerinimo sprendimus
  • Privalumas - patirtis prekybinių įmonių apskaitos vedimas
  • Darbas su apskaitos programa Rivilė.

Kviečiame jungtis prie tokių pačių savo darbą mylinčių ir išmanančių profesionalų.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus
  • Karjeros galimybes
  • Atlyginimą priklausantį nuo apyvartos
  • Anglų kalbos kursus, esant norui

Konfidencialumą užtikriname.Informuosime tik atrinktus kandidatus.Jūsų asmens duomenis tvarkysime tik šios atrankos tikslu.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
Esame linkę susitarti abipusiai teisingą atlygį.

UAB „BNM Finance“ – tai TOP 3 didžiausia lietuviško kapitalo buhalterinių, analitikos bei finansų vadovo paslaugas teikianti įmonė, veikianti nuo 2009 m. Per veiklos dešimtmetį įmonė išaugo nuo 5 iki 85 darbuotojų ir turi atstovybes didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Tauragėje.
Kiekvieną mūsų veiklos dieną lydi aiškūs ir išgryninti procesai, dėmesys ir investicijos į jų automatizavimą. Kompetentingi „BNM Finance“ procesų analitikai nuolat siekia taip sustyguoti apskaitos procesus, kad buhalterių darbas būtų ne tik lengvesnis, bet ir atneštų didžiausią naudą mūsų klientams. Mes manome, kad tik motyvuota, nuolat tobulėti siekianti asmenybė gali atskleisti visus savo gabumus ir sugebėjimus. Todėl daug dėmesio ir lėšų skiriame darbuotojų įgūdžiams tobulinti, profesinėms žinioms gilinti ir motyvacijai skatinti.
informacija apie UAB „BNM Finance“
1890 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1471 €
25% uždirba 1471-1752 €
25% uždirba 1752-2413 €
25% uždirba nuo 2413 €