Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BNM Finance“
More about company »

Vyresn. buhalteris (-ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BNM Finance“

Darbo pobūdis

  • Pirkimų, pardavimų ir kitų ūkinių operacijų registravimas apskaitoje;
  • Kasos ir banko opercijų registravimas apskaitoje;
  • Kuro apskaita;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Mėnesinių, ketvirtinių, metinių deklaracijų rengimas bei pateikimas;
  • Metinių, ketvirtinių konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinių ruošimas;
  • Pakuotės mokesčio apskaita;
  • Nekilnojamojo turto mokesčio apskaita;
  • Taršos mokesčio apskaita;
  • Intrastat ataskaitų rengimas;
  • Apskaitos politikos rengimas;
  • Bendravimas su klientais, konsultacijos mokesčių, veiklos optimizavimo klausimais, proaktyvus dalyvavimas klientų veikloje.

Reikalavimai

  • 5 metai vyr. buhalterio darbo patirtis;
  • Aukštasis ekonominis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas;
  • Kruopštumas;
  • Atidumas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Anglų arba rusų kalbos žinios;;
  • Open ERP ir/ arba Rivilės programų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą sparčiai augančioje bendrovėje;
  • Atlyginimą priklausantį nuo apyvartos;
  • Priedus prie atlyginimo;
  • Kolektyvines išvykas į užsienį;
  • Anglų kalbos kursus (esant norui).

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis gali būti didesnis, nei nurodyta skelbime, jis priklauso nuo Vyr. Buhalterio kompetencijų ir gebėjimų dirbti su dideliais projektais. Nuo tinkamo darbo laiko valdymo ir sugebėjimo spręsti kasdienius klausimus moderniai, pasitekiant šiuolaikines technologijas. Bendrovė suteikia tokias galimybes, investuoja ir skatina.

BNM Finance - buhalterinės apskaitos kompanija, orientuota į efektyvius sprendimus, klientams siūlo inovatyvius, jų laiką ir pinigus taupančius sprendimus.
Mes manome, kad tik motyvuota, nuolat tobulėjanti asmenybė gali atskleisti visus savo gabumus ir sugebėjimus. Todėl dedame visas pastangas, skiriame daug dėmesio ir lėšų darbuotojų įgūdžių tobulinimui, profesinių žinių gilinimui ir motyvavimui.
informacija apie UAB „BNM Finance“
1754 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1199 €
25% uždirba 1199-1570 €
25% uždirba 1570-2140 €
25% uždirba nuo 2140 €