Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NRD"
More about company »

Vyresniojo .NET programuotojo (-os)

Kaunas - UAB "NRD"

Darbo pobūdis

  • Darbas apima platų programavimo .NET technologijomis veiklos spektrą (projektavimas, programavimas ir derinimas);
  • Dalyvavimas sistemų kūrimo projektuose Lietuvoje ir užsienio šalyse, atliekant programuotojo funkcijas.
  • Galimos komandiruotės į užsienio valstybes kartu su komanda.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT arba matematikos srityje;
  • 5+ metai darbo patirtis programuojant;
  • Stiprios žinios dirbant:
C#;
ASP.NET, .NET Core;
CSS/JavaScript/HTML;
Unit testais;
JavaScript karkasais (AngularJs, kiti - privalumas);
ORM framework‘ais (Entity Framework, kiti - privalumas);
WebAPI;
  • Sertifikatai šioje srityje būtų privalumas;
  • Bendras reliacinių duomenų bazių supratimas (Oracle, MySql);
  • Geros anglų ir lietuvių kalbos žinios;
  • Gebėjimas planuoti, valdyti sudėtingas sritis ir uždavinius;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • žinias ir rezultatus atitinkantį atlygį;
  • modernią įmonės aplinką;
  • profesines tobulėjimo galimybes;
  • jauną ir energingą kolektyvą;
  • savirealizacijos galimybes.

Kita informacija:
Darbo vieta - Kaune/Vilniuje. Darbo laikas: pilna darbo diena.
UAB "NRD"

UAB "NRD"

NRD UAB yra registrų ir veiklos administravimo sistemų programinę įrangą kurianti, diegianti, prižiūrinti ir mokymus vykdanti įmonė, veikianti Lietuvoje ir užsienyje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1523€
88% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)