ECOSERVICE grupė

Vyresnysis buhalteris (-ė)

1100-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

ECOSERVICE dukterinių įmonių apskaitos vedimui ieškome rimto ir atsakingo BUHALTERIO (-ĖS).
Darbo aprašymas:
  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės;
  • Mėnesinių, ketvirtinių ir metinių finansinių ataskaitų, mokesčių deklaracijų parengimas bei teikimas įmonės vadovui bei valstybinėms institucijoms;
  • Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis ne mažiau 3 metai;
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (apskaitos srityje);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, būtina Excel);
  • Darbo patirtis buhalterinės apskaitos programomis (Navision - privalumas)
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas.

  • Geras darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą (nuo 800 eur neto bazinis atlyginimas + mokami kasmėnesiniai priedai už atliktą darbą);
  • Plačias atsakomybės ribas ir galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Dalinį kelionės į/iš darbo kompensavimą;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu.

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, biotualetų nuoma, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
929
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €