Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltic Ground Services“

Vyresnysis buhalteris (-ė)

1652-2314 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Baltic Ground Services“
Darbo pobūdis:

  • Buhalterinės apskaitos vedimo darbo organizavimas, duomenų suvedimo teisingumo užtikrinimas ir kontrolė;
  • Finansinių ataskaitų ruošimas (mėnesio, ketvirčio, metinės);
  • Finansinių (pelno-nuostolio, balanso, bendrojo pelno), analitinių ataskaitų teikimas, veiklos duomenų rinkimas;
  • Statistinių ataskaitų ir deklaracijų ruošimas bei pateikimas atsakingoms valstybės institucijoms nurodytais terminais ir tvarka;
  • Darbo užmokesčio apskaičiavimo vykdymo kontrolė;
  • Darbo organizavimas audito metu;
  • Vadovavimas buhalterinės apskaitos skyriaus komandai;
  • Vadovybės konsultavimas mokestiniais ir apskaitos vedimo klausimais vykdant kasdienę veiklą ir įgyvendinant naujus projektus;
  • Įmonės vadovybės priimtų tikslų ir sprendimų įgyvendinimas;
  • Aktyvus dalyvavimas įgyvendinant IT sprendimus finansų srityje.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (finansai, apskaita, ekonomika);
  • Ne mažesnė, nei 3 metų patirtis vyr. buhalterio pozicijoje;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius bei įmonės veiklą, išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, patirtis su buhalterine apskaitos programa Navision;
  • Gebėjimas savarankiškai identifikuoti problemas ir pasiūlyti būdus joms išspręsti;
  • Mokėjimas valdyti buhalterinės informacijos srautus ir skirstyti užduotis komandai, gebėjimas valdyti procesus;
  • Pareigingumas, operatyvumas, loginis mąstymas, reiklumas, orientacija į naujoves bei rezultato pasiekimą;
  • Labai geros rusų ir anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome:

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);
  • Iniciatyvią ir draugišką komandą;
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

Atlyginimas

1652-2314 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: