Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vyresnysis buhalteris (-ė)

1750-2280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Darbas su pirminiais buhalterinės apskaitos dokumentais;
Ilgalaikio turto apskaita;
Bankinių mokėjimų vykdymas ;
Gaunamų ir išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenų teikimas VMI;
PVM apskaičiavimas ir deklaravimas;
Skolų derinimas su tiekėjais ir pirkėjais;
Dalyvavimas audito procese;
Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos, buhalterinės apskaitos srityse;
Ne mažesnė nei 2 metų buhalterinės apskaitos vedimo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programos);
Analitinis mąstymas, organizuotumas, kruopštumas;
Gebėjimas dirbti komandoje, atsakingas požiūris į darbą, lankstumas, imlumas, iniciatyvumas.

Mes pažadame

Bendradarbiaujantį vadovų požiūrį ir pasitikėjimą;
Puikias sąlygas ir galimybę augintis kompetenciją;
Jūsų kompetenciją įvertinantį atlygį.

Atlyginimas

1750-2280 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Paslaugas teikianti įmonė