Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS
More about company »

Vyresnysis buhalteris

Vilnius - UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS

Darbo pobūdis

  • Dalyvavimas apskaitos politikos formavime
  • Apskaitos politikos įgyvendinimas
  • Įrašų apskaitos programose apskaitymas
  • Dalyvavimas apskaitos periodo uždaryme
  • Finansinių ataskaitų ruošimas
  • Korektiškų apskaitos duomenų užtikrinimas
  • Buhalterių ir apskaitininkų darbo peržiūra bei jų konsultavimas
  • Dalyvavimas apskaitos procesų automatizavime

Reikalavimai

  • Sėkminga panašaus darbo patirtis
  • Puikus LR apskaitos standartų išmanymas (TFAS išmanymas būtų privalumu)
  • Komandiškumas, atsakingumas, pozityvumas
  • Darbo patirtis su apskaitos programomis Axapta ir Debetas būtų privalumas

Mūsų sėkmės pagrindas – orientacija į ilgalaikę partnerystę ir nuolatinis tobulėjimas, ieškant efektyviausių verslo sprendimų. Investuodama į šiuolaikinę techniką bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bendrovė nuolat gerina darbuotojų darbo sąlygas, yra socialiai atsakinga ir vykdo savo pažadus, vertina atvirumą, skatina iniciatyvą ir savarankiškumą.

Litagros grupė - tai uždaroji akcinė bendrovė "LITAGRA" ir jai priklausančios įmonės UAB "Joniškio grūdai", žemės ūkio bendrovės ir keletas kitų įmonių.