Vyresnysis (-ioji) inžinierius (-ė) energetikos sektoriuje

2600-2900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - AB „Kauno energija“
Esame pažangi ir inovatyvi centralizuotai tiekiamos šilumos bendrovė Kaune ir Lietuvoje.
Vertiname kiekvieną darbuotoją ir suteikiame jam įvairias galimybes augti bei tobulėti.
Aukšta mūsų darbuotojų kvalifikacija leidžia mums pasiekti aukščiausius efektyvumo rodiklius ir taikyti inovatyvius sprendimus kasdieninėje veikloje.

Šiuo metu ieškome komandos nario - Gamybos skyriaus vyresniojo (-iosios) inžinieriaus (-io), kuris (-i) padėtų kartu siekti bendrų tikslų.

Kviečiame jungtis prie mūsų.

Darbo pobūdis:

  • Organizuoti šilumos gamybos šaltinių (dujinių ir biokuro) eksploatavimo darbus.
  • Analizuoti gamybos procesus ir metodus, identifikuoti problemas ir diegti priemones gamybos rodiklių gerinimui ir sąnaudų mažinimui.
  • Užduočių vyr. operatoriams ir operatoriams formulavimas, paskirstymas ir jų vykdymo kontrolė.
  • Operatyvinių gamybinių klausimų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Panašaus darbo patirtis (ne mažesnė kaip 2 metų, dujinių katilinių eksploatavimo patirtis būtų privalumas).
  • Šilumos gamybos procesų išmanymas.
  • Išsilavinimas – aukštasis inžinerinis (pageidautina termoinžinerijos srities).
  • Geri veiklos organizavimo, bendravimo įgūdžiai.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Geri darbo kompiuterinėmis sistemos įgūdžiai.

Privalumui:
  • Vidutinio slėgio katilų priežiūros meistro pažymėjimas.
  • Slėginių indų priežiūros meistro pažymėjimas.
  • Garo ir karšto vandens vamzdynų priežiūros meistro pažymėjimas.
  • Vartotojų dujų sistemų su įrenginiais iki ir virš 120 kW galios aptarnavimo vadovo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • Mokymus ir profesinės kvalifikacijos kėlimą.
  • Įdomų darbą profesionalių kolegų komandoje.
  • Papildomas atostogas pagal galiojančią kolektyvinę sutartį.
  • Socialines išmokas asmeninių gyvenimo įvykių atvejais.
  • Galimybę nemokamai naudotis sporto ir saunos kompleksu su kolegomis.

Papildoma informacija:

Su atrinktais kandidatais susisieksime.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

2600-2900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
Prie darbo užmokesčio mokama kintamoji atlygio dalis atsižvelgiant į darbo rezultatus.

AB „Kauno energija“

AB „Kauno energija“ yra šilumos ir elektros energijos gamybos, perdavimo ir pastatų šildymo bei karšto vandens tiekimo sistemų aptarnavimo įmonė. Jos paslaugomis naudojasi pramonės, komercinės įmonės, biudžetinės organizacijos, gyvenamųjų namų gyventojai.
See all ads of this company (6)