Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Sanobiotec

Vyresnysis (-ioji) buhalteris (-ė) / Senior accountant

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Sanobiotec

Darbo pobūdis

Mes ieškome Vyresniojo (-sios) buhalterio (-ės) prisijungti prie mūsų augančios komandos Vilniuje.
Pagrindinės atsakomybės:
  • dalyvauti organizuojant ir užtikrinant sklandžią, efektyvią Lietuvos Respublikos teisės aktų, Tarptautinių apskaitos standartų ir mokesčių įstatymų reikalavimus atitinkančią priskirtos įmonės apskaitos veiklą;
  • ruošti metines finansines ataskaitas;
  • apskaityti pirminius dokumentus, tai yra ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaitymas, bankinių operacijų apskaitymas, pirkimo sąskaitų registravimas, pardavimo sąskaitų išrašymas ir registravimas ir kt.;
  • rengti ir pateikti deklaracijas bei ataskaitas VMI, SODRA, statistikos departamento ir kt. institucijoms;
  • konsultuoti VAS/TFAS klausimais;
  • vykdyti skolų suderinimo ir kitas bendrąsias apskaitos ir įmonių aptarnavimo funkcijas;
  • užtikrinti buhalterinės apskaitos duomenų teisingumą;
  • dalyvauti įmonės audito procese;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (Verslo, Apskaitos, Mokesčių arba Finansų srityse).
  • Nacionalinių ir tarptautinių finansinių standartų išmanymas.
  • Ne trumpesnė kaip 2 metų darbo patirtis apskaitos/finansų srityje.
  • ERP sistemų ir susijusių technologijų išmanymas (prioritetas – Microsoft Dynamics NAV).
  • Puikūs laiko planavimo ir organizaciniai gebėjimai.
  • Gebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu ir laikytis pastovių terminų.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo tenisas Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui
  • Galimybę prisijungti prie augančios, ryžtingos ir inovatyvios komandos;
  • Komfortišką darbo aplinką;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visapusišką komandos pagalbą.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas gali keistis atsižvelgiant į darbo patirtį ir turimas kompetencijas.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Sanobiotec

Sanobiotec

Sanobiotec komanda gyvena inovacijomis kanabinoidų pasaulyje su misija atskleisti kanabinoidų galią sveikatai. Tai – mokslininkų, tyrėjų ir inovatorių komanda, kuri ieško pastiprinimo. Ar norėtum prisijungti prie palaikančios, į priekį lekiančios ir bendro tikslo siekiančios komandos? Jei taip – nekantraujame apie tave išgirsti.