AB „LITGRID“

Vyresnysis (-ioji) duomenų tinklo saugos administratorius (-ė)

2600-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie Informacinių technologijų ir telekomunikacijų centro, Duomenų perdavimo grupės komandos kviečiame prisijungti: Vyresnyjį duomenų tinklo saugos administratorių (-ę)

Darbo pobūdis:

  • Ugniasienių ir duomenų tinklų segmentavimo sprendimų administravimas ir vystymas;
  • Prieigos kontrolės sistemos duomenų tinklo funkcijų administravimas;
  • Administruojamų sistemų incidentų sprendimas ir prevencija, užklausų ir keitimų vykdymas; administruojamų sistemų stabilumo ir prieinamumo užtikrinimas (2 ir 3 lygio pagalba);
  • Informacinės saugos principų ir technologijų taikymas duomenų tinklų įrenginiams ir sistemoms;
  • Dalyvavimas duomenų tinklų ir informacinės saugos infrastruktūros vystymo projektuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas telekomunikacijų, elektronikos, informacinių technologijų ar kitoje tiksliųjų mokslų srityje;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis ugniasienių, informacinės saugos sistemų ar duomenų tinklų administravimo srityje;
  • Analitinis mąstymas bei puikūs problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geros lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (EuroPass B2).

Privalumai:

  • Šiuolaikinių ugniasienių (Next Generation Firewall) antivirusų, įsibrovimo prevencijos (IPS), aplikacijų filtravimo, url filtravimo, vartotojų identifikavimo (MFA - Multifactor Authentication), aukšto patikimumo (High Availability) sistemų konfigūravimo žinios ir darbo patirtis;
  • Duomenų tinklo segmentavimo principų išmanymas ir sprendinių taikymo patirtis;
  • VMware platformos išmanymas ir darbo patirtis;
  • Kvalifikaciją pagrindžiantys pageidaujami sertifikatai PNCSE arba PCSAE (Palo Alto Networks),Fortinet FortiGate, pageidaujami sertifikatai: NSE4 arba aukštesnio lygio.

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose
  • galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • darbo užmokestį nuo 2500 EUR iki 3300 EUR (su mokesčiais), kintama atlygio dalis iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Atlyginimas

2600-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau kaip 370 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

„Litgrid“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė. Esame atviri visiems (-oms) kandidatams (-ėms), nediskriminuodami jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti skiltyje „Litgrid žmonės” ()

Prisijunk prie mūsų komandos!
informacija apie AB „LITGRID“
408
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.