Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff

Vyresnysis (-ioji) specialistas (-ė) Mykolo Romerio universiteto Teisės ir viešųjų pirkimų tarnyboje

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Amber staff

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:

Mykolo Romerio universiteto (toliau – Universitetas) Teisės ir viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – TVPT) kviečia prie kolektyvo prisijungti naują komandos narį (-ę) dirbti vyresniojo (-osios) vadybininko (-ės) pareigose.

Pagrindinė užduotis – organizuoti ir vykdyti viešuosius pirkimus ir visus su jais susijusius procesus.

Pagrindinės darbo funkcijos:

Registruoti su TVPT atliktais viešaisiais pirkimais susijusias sutartis bei TVPT atliktų pirkimų bylas;
vizuoti Universiteto gaunamas PVM sąskaitas-faktūras;
Atlikti mažos vertės pirkimus;
Derinti pirkimų dokumentus su pirkimų iniciatoriais;
Rengti viešojo pirkimo sutarčių projektus, derinti juos su TVPT vadovu arba TVPT vyriausiuoju juristu bei teikti pasirašyti įgaliotiems Universiteto atstovams;
Rengti ir Viešųjų pirkimų tarnybai teikti nustatytos formos metinę ataskaitą apie įvykdytus mažos vertės pirkimus;
Dalyvauti Universiteto viešųjų pirkimų komisijos darbe, rengti protokolus ir kitą Universiteto viešųjų pirkimų komisijos dokumentaciją;
Susirašinėti su organizacijomis, prekių gamintojais ar paslaugų teikėjais prekių arba paslaugų įsigijimo klausimais;
Sekti teisės aktų pakeitimus, susijusius su viešaisiais pirkimais.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:
Turite patirties viešųjų pirkimų srityje;
Turite aukštąjį išsilavinimą;
Puikiai mokate lietuvių ir labai gerai anglų kalbą;
Mokate dirbti komandoje, dalintis sukaupta informacija ir perduoti žinias kolegoms;
Esate kritiško mąstymo ir ieškote sprendimų kaip visus procesus atlikti greičiau ir sklandžiau;
Esate atviro mąstymo, ieškantis tiesiausio kelio tikslui apsiekti, ieškantis sprendimų ir naujų idėjų;
Išmanote viešuosius pirkimus reglamentuojančius teisės aktus.

Mes jums siūlome

Tobulėjimo, mokymosi ir karjeros, dalyvavimo projektinėje veikloje galimybes;
Neterminuotą darbo sutartį;
Atlyginimą 1000-2000 EUR neatskaičius mokesčių.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.