UAB „Rubedo sistemos“

Vyresnysis .NET (C#) programuotojas

Nuo 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Rubedo sistemos“

Darbo pobūdis

  • Komerciškai sėkmingo robotizuoto medicinos prietaiso projektavimas ir realizacija.
  • Komandinis darbas valdomo proceso rėmuose pagal IEC 62304 standarto reikalavimus.
  • Tarptautinė komanda (Lietuva, Vokietija, UK).

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 4-5 metų R&D projektų komandinio darbo patirtis .NET platformoje (C#, C++, C++/CLI).
  • PĮ kūrimo proceso žinios (versijų kontrolė, nuolatinė kodo integracija, defektų/keitinių/konfigūracijų valdymas).
  • PĮ testavimo principų supratimas (ypač UT).
  • Lygiagrečių procesų programavimo patirtis.
  • Sklandi anglų kalba (C1 lygio).

Naudingi įgūdžiai

  • MBSE žinios, modeliavimas UML/SysML įrankiais.
  • PĮ architektūros idiomų bei šablonų žinios.
  • Taikomosios matematikos ir fizikos žinios.
  • Kitų programavimo kalbų/karkasų žinios.

Įmonė siūlo

  • Puikias sąlygas profesiškai tobulėti.
  • Intriguojantį darbą prie nestandartinių projektų.
  • Kvalifikacijos kėlimą aukšto lygio renginiuose.
  • Konkurencingą atlyginimą ir geras darbo sąlygas.
  • Individualizuotą motyvacijos sistemą.
  • Potencialias komandiruotes užsienyje.
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame mobiliosios robotikos sprendimų pionieriai Lietuvoje, pirmieji Baltijos šalyse pritraukę rizikos kapitalo investiciją savivaldžių robotų navigacijos sprendimui, paremtam dirbtiniu intelektu 3D kompiuterine rega. Didžiuojamės robotizuotų onkologinių pacientų erdvinio pozicionavimo sprendimu, integruotu į visame pasaulyje populiarų Elekta kompanijos spindulinės terapijos produktą.