DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

VYRESNYSIS PARDAVIMŲ VADYBININKAS(-Ė) (ELEKTROS IR SANTECHNIKOS PREKĖS)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis:

  • pirkimų paieška visose pirkimų sistemose ir internetiniuose puslapiuose;
  • pirkimo dokumentų ir sutarčių analizavimas;
  • pirkimų sąlygų ir kitų dokumentų peržiūra, reikalingų teikiant konkrečius pirkimus;
  • kvalifikacinių dokumentų teikimas parinktiems pirkimams;
  • pretenzijų nagrinėjimas;
  • komercinių pasiūlymų viešiesiems pirkimams ruošimas;
  • rinkos analizės vykdymas, ataskaitų pateikimas tiesioginiam vadovui;
  • konsultacijų, bei pasiūlymų teikimas viešųjų pirkimų klausimais įmonės darbuotojams.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos, inžinerijos srityje - privalumas);
  • žinios apie elektros ir/ar santechnikos prekių asortimentą;
  • puikūs darbo pagrindinėmis MS Office (Microsoft Word, Excel) programomis bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • darbo patirtis viešųjų pirkimų srityje (privalumas);
  • gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti veiklą, orientuotis į geriausią rezultatą;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą bei priedą nuo pasiektų rezultatų;
  • mokymus, iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis atlyginimas- 1600 EUR, su motyvaciniu priedu siekia 2500 EUR ir daugiau (neatskaičius mokesčių). Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų pardavimo rezultatų.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2987
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1628 €
25% uždirba 1628-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €