Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP

Vyresnysis produktų paruošėjas (-a)

850-1080 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

  • Darbas maisto pramonės gamybinėje įmonėje;
  • Technologinio proceso priežiūra ir kontrolė;
  • Gaminamo produkto kokybės kontrolė;
  • Talpyklų, vamzdynų plovimas iš CIP;
  • Darbas su šaldymo ir separavimo įranga.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas)
  • Maisto gamybos išsilavinimas (privalumas)
  • Kruopštumas, atidumas, pareigingumas, noras įgyti gamybinės patirties.

Siūlome

  • Darbą patikimoje, ilgametėje įmonėje;
  • Profesionalią komandą;
  • Mokymus darbo vietoje pradėjus dirbti;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklias darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones.

Darbo vieta: Šiauliai, alaus darykla Gubernija
Darbo laikas: 2 pamainos: 6:00-14:30 val. ir 14:30-23.00 val.

Atlyginimas

850-1080 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas bazinis atlygis yra orientacinis, atlygio dydis priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų lygio.
MV GROUP

MV GROUP

GUBERNIJA - tai seniausia ir gilias tradicijas sauganti Lietuvos alaus darykla, kuri veikia nuo 1665 metų ir priklauso vienai didžiausių Baltijos šalyse MV GROUP įmonių grupei, kuri vienija alkoholinių gėrimų gamintojus „Stumbras“, „Alita“, „Anykščių vynas“ bei alaus daryklą „Gubernija“, alkoholinių gėrimų ir kt. prekių didmeninės prekybos lyderę Baltijos šalyse „Mineraliniai vandenys“, jos dukterines įmones Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje – „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“ bei vieną inovatyviausių Lietuvoje logistikos bendrovių „MV GROUP Logistics“.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, korespondencijos adresas Dvaro g. 179, Šiauliai, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje adresu: