Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "LIETUVOS DRAUDIMAS"
More about company »

Vyresnysis teisininkas Vilniuje

Vilnius - AB "LIETUVOS DRAUDIMAS"

Darbo pobūdis:

  • Bendrovės veiklos atitikimo ir jos veiklą reguliuojančių įstatymų, kitų teisės aktų, Lietuvos banko bei kitų kompetentingų Lietuvos Respublikos ir ES institucijų gairių bei pozicijų, taip pat PZU draudimo įmonių grupės teisiniams reikalavimams ir Teisės, atitikties rizikų valdymo departamento kompetencijai priskirtoms bendrovės politikos užtikrinimas
  • Asmens duomenų apsaugos reikalavimų įgyvendinimas ir priežiūra Bendrovės veikloje
  • Ruošiamų sutarčių teisinis įvertinimas
  • Dalyvavimas bendrovės politikų ir veiksmų planų rengimo procesuose bei tvarkų, politikų, procedūrų ir kitų vidinių teisės aktų peržiūrėjimas ir konsultavimas
  • Konsultavimas Teisės, atitikties ir rizikų valdymo departamento kompetencijai priskirtais klausimais
  • Bendrovės atstovavimas teismuose ir kitose institucijose
  • Teisinių bei atitikties funkcijos ataskaitų bendrovės akcininkams bei bendrovės valdymo organams rengimas
  • Bendradarbiavimas su visais bendrovės padaliniais, siekiant laiku identifikuoti galimas teisines rizikas ir imtis priemonių joms suvaldyti, taip pasidalinti patirtimi bei naudinga teisine informacija
  • Kitų užduočių Teisės, atitikties ir rizikų valdymo departamento kompetencijos ribose atitikimas

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas (teisės magistras arba vienpakopis teisinis universitetinis išsilavinimas
  • Ne mažesnė nei 2 metų teisinio darbo patirtis (darbo patirtis draudimo ar banko veikloje – privalumas)
  • Gebėti surasti, valdyti, kaupti, analizuoti, taikyti, sisteminti ir apibendrinti informaciją
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti veiklą savo kompetencijos srityje
  • Puikūs bendradarbiavimo, gebėjimo dirbti komandoje įgūdžiai
  • Gerai mokėti anglų kalbą, lenkų kalbos mokėjimas – privalumas

Siūlome:

  • Įvairiapusišką, dinamišką darbą profesionalioje, į rezultatą orientuotoje komandoje
  • Įvedimo programą naujam darbuotojui
  • Konkurencingą atlyginimo paketą
  • Papildomos naudos darbuotojams

Prisijunkite prie mūsų komandos! Užpildykite informaciją žemiau.
Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekime tel. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Atranką pradedame ir užbaigiame nepriklausomai nuo skelbimo galiojimo laiko.

„Lietuvos draudimas“ - Geriausias darbdavys 2017

Esame didžiausia draudimo įmonė Baltijos šalyse, Lietuvos draudimo rinkos lyderė. Kasdien rūpinamės klientų saugumu ir užtikriname jų gyvenimo kokybę atsitikus nelaimei. Siekdami įgyvendinti šiuos įsipareigojimus klientams, nuolat augame ir plečiamės. Į savo komandą kviečiame profesionalius, iniciatyvius, siekiančius tobulėti ir nebijančius iššūkių darbuotojus.
Informacija apie AB "LIETUVOS DRAUDIMAS"
1854 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
1103
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kęstutis Šerpytis