Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo kompetencija“
More about company »

VYRIAUSIAS BUHALTERIS (-Ė)

Jonava - UAB „Personalo kompetencija“

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – dvylika metų gyvuojanti, stabili, minkštus baldinius komponentus gaminanti įmonė, įsikūrusi Jonavoje, visą produkciją eksportuojanti į Skandinavijos šalis. Įmonės specialistai Lietuvoje turi stiprų palaikymą iš visos įmonių grupės – nuolat tobulinami darbo procesai, atnaujinamos programos, investuojama į kompetencijų ugdymą. Šiuo metu įmonė kviečia prisijungti

VYRIAUSIĄ BUHALTERĮ (-Ę)

Darbo pobūdis:
  • pilnos buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo darbo su pirminiais dokumentais iki metinių ataskaitų rengimo;
  • darbo užmokesčio apskaita;
  • ataskaitų valstybinėms institucijoms ruošimas ir pateikimas;
  • informacijos bei ataskaitų ruošimas ir pateikimas grupės finansininkams užsienyje;
  • užduočių delegavimas kolegei, bendravimas su kitais padaliniais.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas susijusioje srityje;
  • būtina panašaus darbo patirtis;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • gamybos sektoriaus ypatumų išmanymas;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas bei nuolatinis domėjimasis buhalterinėmis naujienomis;
  • kompiuterinis raštingumas (dirbama programa Būtenta ir kitomis programomis);
  • galimybė dirbti Jonavoje;
  • tikimės profesionalaus, įsitraukusio, besidominčio įmone komandos nario.

Įmonė Jums siūlo

  • darbą stabiliai besiplečiančioje įmonėje;
  • pagarbią ir draugišką darbo aplinką;
  • profesinius seminarus bei kvalifikacijos kėlimo kursus, tarptautinę patirtį;
  • darbo atlygį, priklausantį nuo Jūsų kompetencijos ir kasmetinį augimą.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda „VYR. BUHALTERIS (-Ė)“. Konfidencialumą garantuojame! Informuosime tik atrinktus kandidatus.

UAB „Personalo kompetencija“ – patikima tarpininkė tarp darbdavių ir ieškančių darbo. Ilgametė patirtis padeda atskleisti stipriąsias kandidatų puses, padėti jiems pasirinkti įmonę. Vadovams padedame surasti tinkamiausią kandidatą į norimą pareigybę, suformuoti komandą, konsultuojame personalo vadybos klausimais.

Kontaktas pasiteirauti:
Asta Aukščiūnienė