Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HR factory
More about company »

VYRIAUSIAS BUHALTERIS (-Ė)

Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Atsakomybė už keletos įmonių buhalterinę apskaitą;
  • Mėnesio uždarymo operacijos;
  • Mokesčių apskaičiavimas ir visų reikalingų deklaracijų bei ataskaitų teikimas tiek įmonės vadovams, tiek valstybinėms institucijoms;
  • Finansinių ataskaitų rengimas;
  • Pasiruošimas įmonių auditui;
  • Komandos darbo organizavimas ir koordinavimas.

REIKALAVIMAI:

  • Išsilavinimas apskaitos, finansų, ekonomikos srityje;
  • 3-5 metų darbo patirtis buhalterijos srityje;
  • Kompiuterinis raštingumas (ypač geri Excel įgūdžiai);
  • Darbo patirtis su Microsoft Dynamics NAV programa būtų privalumas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Pareigingumas, atkaklumas, greita orientacija

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, ilgametę patirtį turinčioje ir klientų tarpe vertinamoje įmonėje;
  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje, kartu mokytis vieniems iš kitų ir tapti savo srities ekspertu;
  • Patrauklią biuro ir parkavimo vietą miesto centre;
  • Lanksčias darbo sąlygas.
HR factory

HR factory

Mūsų klientas – UAB BPO House – inovatyvi, viena pirmaujančių įmonių Lietuvoje, teikianti buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio skaičiavimo ir personalo dokumentacijos administravimo paslaugas Lietuvos ir tarptautinėms kompanijoms, praktikoje taikanti pažangiausius darbo įrankius ir moderniausius IT sprendimus, šiuo metu į savo komandą kviečia VYRIAUSIĄJĮ BUHALTERĮ (-Ę).

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.