Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ARVI partnerystė
More about company »

Vyriausiasis buhalteris (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

Įmonės biudžeto planavimas, veiklos analizė;
Finansinių srautų kontrolė bei atskaitomybė vadovybei;
Buhalterijos darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
Buhalterinio balanso ir kitų finansinių ataskaitų sudarymo tvarkos ir terminų išmanymas;
Mokestinių ataskaitų ruošimas, teikimas valstybinėms institucijoms;
Finansinių ir ūkinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas;
DARBO VIETA MARIJAMPOLĖJE.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų srityse;
Būtina ne mažiau 3 metų vyriausiojo buhalterio darbo patirtis;
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitos, mokesčių ir įmonės veiklos procesus išmanymas;
Labai geri darbo kompiuteriu (MS Office) įgūdžiai;
Geras verslo valdymo sistemos NAVISION išmanymas;
Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spręsti iškilusias problemas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbo poziciją šiuolaikinėje, modernioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones ir transporto išlaidų kompensavimą.

Konfidencialumą garantuojame.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

ARVI partnerystė vienija daugiau nei 20 įmonių skirtingose Europos valstybėse. ARVI savo verslo sektoriuje siekia geriausių verslo praktikų pagalba teikti didžiausią vertę savo klientams.
Kiekvienas ARVI komandos narys turi galimybę realizuoti visą savo potencialą, augti kaip profesionalas ir kaip žmogus, ir šio individualaus augimo pagrindu sukurti didžiausią vertę sau, klientams bei kolegoms.
Kviečiame prisijungti prie komandos, kur santykiai grindžiami pasitikėjimu, profesionalumu ir nuolatiniu siekiu tobulėti.