Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Pieno žvaigždės“
More about company »

Vyriausiasis energetikas

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

  • Įmonės aprūpinimas nepertraukiamu elektros energijos, šilumos, garo, vandens tiekimu;
  • Energetinio ūkio (elektros, šilumos, vandens, vėdinimo, saugos ir gaisrinės sistemos) eksploatacija;
  • Energijos nuostolių susidarymo priežasčių analizė ir prevencija;
  • Gamybinių įrenginių priežiūros ir remonto darbų organizavimas;
  • Bendravimas su įrangos tiekėjais, dalių užsakymai;
  • Esamų technologinių procesų automatizavimas ir valdymas;
  • Esamų įrenginių modernizavimas, tobulinimas, konsultavimas įrangos priežiūros ir remonto klausimais;
  • Energetinio ūkio efektyvumo didinimas;
  • Ataskaitų, raštų, instrukcijų ir kitos reikiamos dokumentacijos ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis (energetikos, inžinerijos studijų ar panašios krypties) išsilavinimas;
  • Bent 4 metų tapataus ar panašaus darbo patirtis, iš kurių – bent 2 metai vadovavimo kolektyvui patirtis;
  • Gebėjimas planuoti, organizuoti, kontroliuoti;
  • Mokėjimas dirbti su Auto CAD programa;
  • Anglų kalbos geri gebėjimai, rusų kalba būtų privalumas;
  • MS Office programinio paketo žinojimas;
  • Analitinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, greita orientacija;
  • Lyderystės, organizaciniai, planavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Ne mažesnės kaip 10 KV įtampos AK elektrosaugos kvalifikacija ir ją patvirtinantis pažymėjimas- būtų privalumas;
  • Maisto pramonės gamybos įrengimų, ventiliacinių sistemų veikimo principo ir eksploatavimo išmanymas - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbo aplinką, profesionalią vadovų komandą;
  • Nuolaidas įmonės gaminamai produkcijai, kitas socialines tikslines išmokas ir priemones;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • Profesinio tobulėjimo seminarus ir renginius.

Atlyginimas priklauso nuo kandidato kompetencijos.
Susisieksime tik su tais kandidatais, kurių CV labiausiai atitiks įmonės pageidaujamas kompetencijas siūlomoms pareigoms užimti. Konfidencialumą garantuojame

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

AB „Pieno žvaigždės“, įkurta 1998 metais, šiuo metu yra viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbėjų Baltijos šalyse. „Pieno žvaigždės“ kasdien gamina daugiau nei 500 pavadinimų pieno gaminių.
Dalį produkcijos įmonė eksportuoja Baltijos šalims, Rusijai, NVS, Europai, Japonijai ir JAV.
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
2258 €
Vid. atlyginimas bruto
(75% didesnis už LT vidurkį)
219
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1256 €
25% uždirba 1256-1647 €
25% uždirba 1647-2360 €
25% uždirba nuo 2360 €