UAB „Juodeliai“

Vyriausiasis (-ioji) administratorius (-ė) Marijampolėje

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kazlų Rūda, Kaunas, Marijampolė - UAB „Juodeliai“

Darbo pobūdis

Ofiso veiklos organizavimas ir koordinavimas
Dokumentų ir korespondencijos valdymas, sutarčių administravimas
Informacijos rinkimas, apdorojimas, duomenų sisteminimas
Tiekėjų paieška, derybų vedimas, prekių/paslaugų užsakymas
Svečių, skambučių priėmimas ir nukreipimas
Sklandžios komunikacijos užtikrinimas įmonės viduje
Ofiso ir padalinių aprūpinimas kanceliarinėmis ir darbui reikalingomis priemonėmis
Vadovo pavestų užduočių vykdymas

Reikalavimai

Puikūs organizaciniai bei laiko planavimo gebėjimai
Geros raštvedybos žinios, dalykinio etiketo išmanymas
Preciziškumas, atsakingumas, punktualumas
Estetikos ir įmonės reprezentavimo suvokimas
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Anglų kalbos mokėjimas
Vidinė motyvacija, pozityvumas

Mes jums siūlome

Įdomų ir kūrybišką darbą šiuolaikiškoje bei dinamiškoje įmonėje
Draugišką ir aukštų rezultatų siekiantį kolektyvą
Galimybę mokytis ir augti kartu su komanda
Idėjų generavimo erdvę
Visada gerą nuotaiką ir jokios rutinos

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Kviečiam tapti nuostabios komandos dalimi!
+370 698 41844

Mes esame medinių padėklų ruošinių lyderiai Baltijos šalių ir Lenkijos regione, nes laikydamiesi griežtų Europos standartų reikalavimų, būdami atsakingi prieš darbuotojus bei klientus ir nesibaimindami diegti inovacijų, pasiekiame puikių rezultatų Lietuvoje ir užsienio šalyse.
Mūsų įmonės veiklą ir sėkmę lydi tokie verslo principai, kaip: darbuotojų vertinimas, glaudus bendravimas su klientais, susitarimų laikymasis.
Įmonės vystymąsi lemia kertinės organizacijos vertybės: atsakingumas, kokybė ir novatoriškumas.
Europos standarto gaminių įmonės šūkis išreiškia kompanijos dėmesį savo produkcijai ir klientams: aukštos kokybės gaminiai, greita reakcija į užsakymus, abipusiai pirkėjui ir pardavėjui naudingi sandoriai.
See all ads of this company (6)
informacija apie UAB „Juodeliai“
1701 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
594
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1084 €
25% uždirba 1084-1400 €
25% uždirba 1400-1934 €
25% uždirba nuo 1934 €