Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Lietuvos geležinkeliai"
More about company »

Vyriausiasis (-ioji) programuotojas (-a) (WEB)

Vilnius - AB "Lietuvos geležinkeliai"

Darbo pobūdis

  • projektuoti ir programuoti bendrovės WEB informacines sistemas;
  • kurti ir prižiūrėti bendrovėje naudojamų internetinių svetainių programines įrangas;
  • kurti duomenų mainų sąsajas tarp informacinių sistemų;
  • užtikrinti programuojamų sistemų veikimą;
  • sudaryti informacinių sistemų sąsajų procesų schemas ir rengti programinės įrangos techninę dokumentaciją.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis technologinių arba fizinių mokslų srities išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • gerai išmanyti šiuolaikines web technologijas (PHP (Yii2 ir/arba Laravel karkasai), Java);
  • išmanyti duomenų bazių valdymo sistemų veikimo principus;
  • mokėti naudotis kodo versijavimo sistemomis (GIT);
  • puikus analitinis mąstymas;
  • iniciatyvumas, kūrybiškumas, orientacija į rezultatą;
  • sklandi lietuvių bei anglų kalba;
  • darbo komandoje įgūdžiai, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje.

Privalumai:
  • SQL žinios;
  • patirtis naudojant Bootstrap, jQuery;
  • „Web services“ naudojimo patirtis (SOAP, REST api);
  • Agile metodologijos žinios bei komandinio darbo pagal Scrum patirtis.

Mes jums siūlome

  • tapti vienos didžiausių šalies bendrovių komandos dalimi;
  • dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • komandišką atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

AB „Lietuvos geležinkeliai" – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė ir viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Bendrovės grupėje dirba apie 10 tūkst. darbuotojų.
Informacija apie AB "Lietuvos geležinkeliai"
1510 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
7644
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1116 €
25% uždirba 1116-1348 €
25% uždirba 1348-1737 €
25% uždirba nuo 1737 €
Vadovas: Mantas Bartuška