Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB  "Axis Industries"
More about company »

Vyriausiasis laborantas

Vilnius - AB "Axis Industries"

Darbo pobūdis

  • Laborantų komandos darbo koordinavimas ir kontrolė;
  • Standartizuotų biokuro tyrimų atlikimas;
  • Atliekamų tyrimų kokybės kontrolės valdymas bei duomenų analizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (inžinerinių, techninių mokslų srityje);
  • Darbo tyrimų laboratorijoje patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Užsienio kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • Darbą akredituotoje ir pažangioje laboratorijoje biokuro tyrimų srityje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones.

AB "Axis Industries"

„Axis Industries“, AB – didžiausia pramonės ir energetikos projektus kurianti ir įgyvendinanti įmonių grupė Lietuvoje. Grupės įmonės dirba biokuro energetikos, šiluminės technikos, energetikos įrenginių priežiūros ir aptarnavimo bei statybų valdymo srityse. Grupėje dirba beveik 1 000 darbuotojų.
„Axis Industries“ įmones ir jų kuriamus produktus jungia AXIOMA prekės ženklas.
Įmonėje vid. atlyginimas 1231€
52% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)