Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“
More about company »

VYRIAUSIASIS SANDĖLININKAS

Vilnius - UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“

Darbo pobūdis:

  • Sandėlio darbo organizavimas, koordinavimas, kontrolė, atsakomybių delegavimas;
  • Pateiktų užsakymų vykdymo planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Sandėlio procesų analizė, tobulinimas ir optimizavimas;
  • Dokumentų rengimas ir administravimas;
  • Inventorizacijos organizavimas;
  • Equinox programos plėtojimas.

Reikalavimai:

  • Profesinis ar aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų patirtis;
  • Geros anglų arba rusų kalbos žinios (abiejų mokėjimas būtų privalumas);
  • Gebėjimas dirbti su programomis Equinox ir Rivilė (būtų privalumas);
  • B vairuotojo pažymėjimas, krautuvo pažymėjimas (C kategorijos pažymėjimas – būtų privalumas)
  • Geri organizaciniai įgūdžiai, atidumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo:

  • Visas socialines garantijas;
  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Tobulėjimo galimybes.

Contactus klientė -