Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vyriausiasis specialistas

Panevėžys - Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Darbo pobūdis

  • Aptarnavimo skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 10.
  • Pareigybė reikalinga organizuoti ir vykdyti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešuosius pirkimus.

Pareigas einantis valstybės tarnautojas atlieka šias funkcijas:
  • vykdo pirkimo organizatoriui priskirtus atlikti viešuosius pirkimus;
  • apskaičiuoja Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atliekamų viešųjų pirkimų vertes;
  • dirba Centrine viešųjų pirkimų informacine sistema ir atlieka joje Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato administratoriaus prievoles, dirba kitose su viešųjų pirkimų vykdymu susijusiose kompiuterinėse sistemose;
  • atlieka viešųjų pirkimų procedūras centrinės perkančiosios organizacijos kataloge;
  • pildo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato supaprastintų pirkimų žurnalą, organizuoja duomenų pateikimą jam pildyti;
  • rengia viešojo pirkimo sutarčių projektus, juos vizuoja ir pagal kompetenciją kontroliuoja Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato sudarytų sutarčių vykdymą;
  • tvarko viešųjų pirkimų dokumentus;
  • konsultuoja Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato valstybės tarnautojus ir darbuotojus viešųjų pirkimų klausimais;
  • nesant Aptarnavimo skyriaus vyriausiojo specialisto, atlieka jo pareigas;
  • atlieka kitus Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybės, tiesioginio vadovo pavedimus, siekdamas įgyvendinti metų veiklos plano tikslus.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį socialinių mokslų studijų srities teisės krypties arba jam prilygintą išsilavinimą;
  • būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais policijos veiklą, viešuosius pirkimus, Dokumentų rengimo taisyklėmis;
  • turėti bazinę kompiuterinio raštingumo kvalifikaciją;
  • atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
CVB client

Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

daugiau info vtd.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1286€
58% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)