Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Vyriausiasis specialistas (teisininkas)

610-840 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Darbo pobūdis

Pareigybės paskirtis – atlikti Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (toliau – Žuvininkystės tarnyba) struktūrinių padalinių ir kitų institucijų pateiktų teisės aktų projektų ir sutarčių teisinį vertinimą, pagal skyriaus kompetenciją rengti teisės aktų ir sutarčių projektus, įgyvendinti Žuvininkystės tarnyboje Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, dalyvauti vykdant viešuosius pirkimus.

Reikalavimai darbuotojui

Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį teisės krypties išsilavinimą;
  • turėti 1 metų teisinio darbo patirtį;
  • būti gerai susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Europos Sąjungos (toliau – ES) Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, viešuosius pirkimus, civilinius teisinius santykius, civilinį ir administracinį procesus, taip pat Žuvininkystės tarnybos ir skyriaus nuostatais;
  • sugebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
  • išmanyti teisės aktų, dokumentų rengimo ir tvarkymo taisykles;
  • mokėti dirbti „Microsoft Word“, „Microsoft Excel“, „Microsoft PowerPoint“, „Microsoft Outlook“ programomis, interneto naršyklėmis.

Įmonė siūlo

Kvalifikacijos tobulinimo kursai

Atlyginimas

610-840 €/mėn. į rankas

Interneto svetainė -
informacija apie Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos
1954 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
102
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1602 €
25% uždirba 1602-1856 €
25% uždirba 1856-2178 €
25% uždirba nuo 2178 €