Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dirbtinis pluoštas"
More about company »

Vyriausiasis technologas

Kaunas - UAB "Dirbtinis pluoštas"

Darbo pobūdis

Atlikti žaliavų /acetatinių siūlų gamybos ir kokybės tobulinimus;
Koordinuoti gamybos procesų parametrus ir jų atitikimą procesų specifikacijoms, kritinių kontrolės taškų bei produktų kokybės reikalavimus;
Dalyvauti naujų produktų, procesų, įrengimų, sistemų diegime gamyboje;
Ataskaitų ir kitų dokumentų rengimas ir pateikimas.

Reikalavimai

Aukštasis chemijos inžinerijos išsilavinimas;
Darbo patirtis gamybos srityje būtų privalumas;
Geri anglų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu būtų privalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą profesionalų komandoje;
Teisingą požiūrį į darbuotoją ir jo atliekamą darbą;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

UAB „Dirbtinis pluoštas" yra viena iš keturių pasaulio acetatinių siūlų gamintojų, eksportuojanti savo produkciją į daugelį pasaulio šalių. Tarptautinį klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą įgijome mūsų profesionalių darbuotojų ir specialistų dėka. Lyderio pozicijos acetatinių siūlų rinkoje skatina mus atnaujinti technologijas, užtikrinanti reikiamų specialistų pritraukimą, diegti įvairius techninius ir valdymo sprendimus vadybos, aplinkosaugos bei kokybės valdymo srityse.
UAB „Dirbtinis pluoštas“ šiuo metu į savo kolektyvą kviečia prisijungti:
Informacija apie UAB "Dirbtinis pluoštas"
908 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
215
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Martynas Ugianskis