Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

VYRIAUSIASIS VIRTUVĖS ŠEFAS

Nuo 1700 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Virtuvės ir visos komandos darbo planavimas ir organizavimas;
Kokybiško maisto gamybos užtikrinimas;
Naujų receptūrų kūrimas, patiekalų įtraukimas į meniu;
Technologinių kortelių sudarymas ir kalkuliacinių kortelių ruošimas;
Maisto saugos ir higienos taisyklių laikymosi kontrolė;
Žaliavų užsakymas, jų tiekimo ir sandėlio kontrolė;
Bendravimas su žaliavų tiekėjais, kainų analizė;
Renginių meniu derinimas;
Naujų komandos narių atranka ir apmokymai.

Reikalavimai

Vadovaujamo darbo patirtis restorane/maitinimo srityje - nemažiau kaip 5 metai;
Patirtis organizuojant virtuvės ir joje dirbančios komandos veiklą;
Technologinių procesų išmanymas;
Maisto saugos ir higienos reikalavimų išmanymas;
Kūrybiškumas, kuriant naujų patiekalų receptūras;
Inovatyvumas, lankstumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas bei darbą karantino metu;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones;
Reikalingus mokymus jūsų kvalifikacijos augimui;
Dinamišką darbą.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo patirties
CVB client

Įmonė užsiimanti išvežamaisiais užsakymais bei aptarnaujanti renginius