Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo inovacijos"
More about company »

Vyriausioji buhalterė (-is) (maisto pramonės įmonė)

Nuo 2000 Eur
Kaunas - UAB "Personalo valdymo inovacijos"

Darbo pobūdis

Įmonės buhalterinės apskaitos politikos formavimas, organizavimas ir kontrolė;
Vadovavimas buhalterių komandai;
Įmonės finansinės rizikos valdymas;
Finansinės atskaitomybės sudarymas, ataskaitų: balanso, vietinių ir tarptautinių atsiskaitymų, pinigų srautų, pelno/nuostolio ir kitų sudarymas ir teikimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 5 metų vyr. buhalterio darbo patirtis gamybinėje įmonėje (įmonių grupėje, užsienio kapitalo įmonėje – didelis privalumas);
Mokesčius reglamentuojančių LR ir ES teisės aktų išmanymas;
Biudžetų, balansų sudarymo bei ekonominės analizės principų išmanymas, jų taikymo patirtis;
Tarptautinių atsiskaitymų vykdymo ir kontrolės patirtis.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
Galimybes įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 2000 Eur atskaičiavus mokesčius

Devintus metus dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Įmonėms surandame ir pristatome geriausius savo srities specialistus. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" (valdymoinovacijos.lt) - teisingas pasirinkimas įmonei - ieškant darbuotojo, kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Mūsų klientas – viena didžiausių Lietuvoje gamybinė maisto pramonės įmonė. Įmonė pastoviai plečia produkcijos gamybos ir eksporto apimtis.