You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Norvegijos kontaktai“

Vyriausioji (-iasis) buhalterė (-is)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Norvegijos kontaktai“

Darbo pobūdis

LR teisės aktų, verslo apskaitos standartų ir mokesčių įstatymų reikalavimus atitinkančią įmonės apskaitos organizavimas.
Darbo užmokesčio skaičiavimas.
Pavaldžių darbuotojų darbo kontrolė.
Mokestinių deklaracijų ir finansinių ataskaitų bei jų paketų rengimas.
Dalyvavimas įmonės audito procesuose.
Aktyvus dalyvavimas apskaitos standartizavimo ir skaitmenizacijos projektuose, pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis apskaitos, finansų, ekonomikos srities išsilavinimas.
Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis vyr. buhalterio pozicijoje.
Verslo apskaitos standartų, finansinių ataskaitų rengimą reglamentuojančių teisės aktų, mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos tinkamai taikyti.
Patirtis dirbant buhalterinės apskaitos programomis PRAGMA 3.2

Įmonė siūlo

Galimybę dirbti su įdomiais projektais;
Darbą šiltame, draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
Motyvuojantį atlyginimą;
Lanksčias darbo sąlygas;
Programinius įrankius, palengvinančius/pagreitinančius kasdienį darbą, analizę ir sprendimų priėmimą.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Norvegijos Kontaktai" įkurta 2005 m. rugpjūčio 30 d. Savo veiklą pradėjome vykdyti teikdami nekvalifikuotų ir kvalifikuotų darbuotojų paslaugas Norvegijos Karalystėje. Mūsų įmonė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamžę patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą, motyvuotą kolektyvą ir bendradarbiaujame su įvairiausiomis užsienio bei Lietuvos organizacijomis.
Mums labai svarbi reputacija ir mūsų klientų nuomonė.