UAB „DANBALT INTERNATIONAL“

WAWA pardavėja (-as) - konsultantė (-as) 0,5 etatu, PC AKROPOLIS (Klaipėda)

Klaipėda - UAB „DANBALT INTERNATIONAL“

Darbo pobūdis:

  • profesionalus pirkėjų aptarnavimas ir konsultavimas;
  • prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui;
  • kitų vadovo užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • laisvas ir šiltas bendravimas;
  • smalsi, greita, punktuali ir atsakinga asmenybė.

Įmonė siūlo:

  • siūlome Tau darbą 0,5 etatu, t.y. 20 val. per savaitę pagal suminę darbo laiko apskaitą, slenkančiu grafiku;
  • tai puiki galimybė derinti asmeninį laiką su darbu.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

“WAWA generation” avalynės parduotuvė - tai išskirtinis stilius šiuolaikiniam, drąsiam ir ryškiam jaunimui.
Prisijungęs prie mūsų, Tu tapsi energingos ir dinamiškos komandos dalimi. Viską sužinosi apie avalynę ir paskutines mados naujienas. Stilius ir mada Tau taps neatsiejama kiekvienos dienos dalimi. Kasdien susipažinsi su naujais žmonėmis, išrinkti jiems batus Tau taps iššūkiu ir kartu malonumu.