Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Grand ERP"
More about company »

Web aplikacijų programuotojas

Kaunas - UAB "Grand ERP"

Darbo pobūdis

Galimybė dirbti prie aibės skirtingų ERP sistemų. Jų tobulinimas, palaikymas bei vystymas. Sprendimų realizavimas dirbant komandoje ir pavieniui.

Reikalavimai

  • Web technologijų žinios (HTML, CSS, JavaScript, jQuery);
  • Duomenų bazių žinios (MySQL, PostgreSQL);
  • Python programavimo kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Laisvė rinktis – technologijas, bei projektus;
  • Lankstus darbo grafikas, leidžiantis laisvai rinktis darbo dienos pradžios laiką ir vietą;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas ir kurti start-up‘us įmonės viduje;
  • Darbą profesionalioje komandoje ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Investicijas į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą;
  • Papildomą motyvacinį paketą – sveikatos draudimą, keliones, įvairias kompensacijas;
  • Motyvuojančią atlygio sistemą.

Grand ERP – Ilgametę patirtį turintys, įvairių sričių profesionalai susibūrę į vieną komandą. Kurdami sprendimus konsultuojamės su pirmaujančiomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis. Mūsų tikslas sukurti nestandartinį ir veikiantį sprendimą skirtą Jūsų verslui t.y. tokį sprendimą kuris taupo ne tik laiką, bet ir Jūsų pinigus.
Informacija apie UAB "Grand ERP"
876 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gediminas Kleiva