Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dizaino kryptis"
More about company »

Web dizaineris (-ė)

Vilnius - UAB "Dizaino kryptis"

Darbo pobūdis

Siūlome galimybę tapti patyrusios, dinamiškos, į technologijų naujoves orientuotos agentūros dalimi. Dizaineris padės kurti aukštos kokybės skaitmeninius sprendimus klientams, užtikrinant naudotojo sąsajos patrauklumą ir patogumą naudotojui.

ATSAKOMYBĖS:
  • naudotojų poreikių, projektų reikalavimų ir konteksto analizė;
  • kūrybinių koncepcijų (angl. story boards) rengimas;
  • naudotojo sąsajos projektavimas ir prototipų (angl. wireframes) kūrimas;
  • interneto tinklapių ir mobiliųjų programėlių dizaino kūrimas;
  • dizaino techninio realizavimo kokybės kontrolė;

Reikalavimai

KVALIFIKACINIAI REIKALAVIMAI:
  • akademinis išsilavinimas dizaino srityje;
  • ne mažesnė kaip 2 metų patirtis WEB dizaino srityje arba +5 įgyvendinti web dizaino projektai;
  • solidi patirtis dirbant Adobe Photoshop ir kitomis grafinio dizaino programomis;
  • bazinės HTML/ CSS technologijų žinios;

PRIVALUMAI:
  • UI-UX projektavimo, prototipų kūrimo patirtis (Axure ar lygiavertėmis programomis);
  • patogumo naudotis teorijų žinios ir jų praktinio taikymo patirtis;
  • prekės ženklų, firminio stiliaus, spaudos dizaino kūrimo patirtis.

Mes jums siūlome

  • įspūdingą projektų Portfolio - galimybę dirbti su žinomiausiais prekės ženklais Lietuvoje ir Pasaulyje, taikant naujausias grafinio dizaino tendencijas;
  • darbą profesionalioje UI-UX ekspertų komandoje;
  • stiprų metodologinį indėlį kompetencijai, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą (galimybę CUA, CIW ar lygiavertei tarptautinei ergonomikos, dizainerio atestacijai);
  • kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • motyvacinę sistemą priklausančią nuo darbo rezultatų.

Jūsų CV ir Portfolio lauksime:

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„Kryptis“ – stabili, aukštos kvalifikacijos bendrovė, daugiau kaip 18 m. kurianti pažangius web (IT) sprendimus. Projektai įgyvendinami vadovaujantis tarptautiniu mastu pripažintomis praktikomis ir standartais (ISO, ITIL, Agile, PMP ir kt.), bendrovėje dirba patyrę, tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją turintys darbuotojai (ZEND, CIW, CUA ir kt.).

Kviečiame susipažinti su mūsų portfolio www.kryptis.lt
Informacija apie UAB "Dizaino kryptis"
1108 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaiva Lukminaitė