UAB „SAULĖS SPEKTRAS“

WEB DIZAINERIS (-Ė)

Vilnius - UAB „SAULĖS SPEKTRAS“

Darbo pobūdis

Kasdienės misijos ir iššūkiai:
Prisitaikančio dizaino interneto svetainių kūrimas ir administravimas.
Bendravimas su klientais, dizaino sprendimų įgyvendinimas.
Greitas ir kruopštus skirtingų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ar tai – apie Tave?
Turi interneto svetainės kūrimo ir optimizavimo įgūdžių, bei suvoki SEO svarbą.
Esi susipažinęs su Google Analytics ir Search Console.
Draugauji su HTML/CSS kalbomis.
Gebi dirbti su Adobe Photoshop, CorelDraw programomis.
Smalsiai domiesi skaitmeninėmis inovacijomis ir nori jas pritaikyti savo darbe.

Ko iš Tavęs tikimės?
Įgūdžių dirbant su interneto svetainių kūrimo platformomis (Duda, Wix, Weebly, Wordpress ar kt.).
Prisitaikančio dizaino interneto svetainių kūrimo patirties.

Įmonė siūlo

Ką siūlome mainais:
Apmokymus ir orientacinį laikotarpį naujoje aplinkoje.
Darbą draugiškame ir paslaugiame kolektyve.
Tobulėjimo ir augimo galimybes.
Kompetencijas atitinkantį darbo atlygį.

Rinkodaros agentūra, įgyvendinanti smulkaus ir vidutinio verslo užmojus. Ieškome šiuolaikiškų ir individualių sprendimų tenkinančių klientų poreikius. Į savo energingą komandą kviečiame interneto svetainių kūrėją!
informacija apie UAB „SAULĖS SPEKTRAS“
2848 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
38
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1425 €
25% uždirba 1425-2199 €
25% uždirba 2199-3349 €
25% uždirba nuo 3349 €