Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "RA PROFIT"
More about company »

Web dizaineris

Vilnius - UAB "RA PROFIT"

Darbo pobūdis

  • Web svetainių ir el. parduotuvių dizaino rengimas Lietuvos ir užsienio rinkoms;
  • Aplikacijų ir mikro tinklalapių dizaino rengimas;
  • Kūrybinių idėjų generavimas;
  • Esamų ir naujų produktų tobulinimas (UX, Usability atžvilgiu);
  • Internetinių reklaminių kampanijų grafinis dizainas.

Reikalavimai

  • Patirtis kuriant web dizaino projektus;
  • UI / UX žinios;
  • Wordpress TVS zinios;
  • Patirtis dirbant su Adobe produktais;
  • Patirtis dirbant su HTML, CSS;
  • Puikus ne tik kūrybinis, bet ir analitinis mąstymas;
  • Geri socialiniai įgūdžiai;
  • Pastabumas detalėms, kruopštumas;
  • Didelis noras tobulėti ir mokytis.

Mes jums siūlome

  • Iššūkius, kūrybingą kasdienybę, saviraiškos galimybes;
  • Atsakingą darbą prie įdomių projektų;
  • Komandišką atmosferą, profesinį tobulėjimą;
  • Kompetencijas ir rezultatus atitinkantį atlygį.

Sėkmės!

P.S. Labai prašome kantrybės laukiant mūsų atsakymo, bet pažadame, kad (kaip ir visada) informuosime kiekvieną žmogų. Siųskite gyvenimo aprašymą su darbų portfolio.

Esame jau 10-metį sėkminga kūrybinė reklamos agentūra, dirbanti tiek su tarptautiniais prekiniais ženklais, tiek su Lietuvos įmonėmis. Mes didžiuojamės, kad 90 procentų naujų klientų tampa nuolatiniais lojaliais partneriais.
Informacija apie UAB "RA PROFIT"
993 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Asta Raudonienė