Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''DELFI''
More about company »

Web/IT Projektų vadovui (-ei)

1000–2000 Eur
Vilnius - UAB ''DELFI''

Darbo pobūdis

Puikiai išmanai web projektų vystymą? Dirbi su Agile SCRUM? Būtų įdomu dirbti IT komandoje ir vystyti didelius web portalus? Tuomet Delfi turi tau pasiūlymą tapti web projektų vadovu!

Produktų vystymą sudaro:
  • Produktų funkcinio aprašymo ir brėžinių (wireframe) rengimas;
  • Produktų prototipų kūrimas;
  • Pastovūs A/B testai, siekiant optimizuoti konversijas;
  • Produktų dizaino kūrimas bendradarbiaujant su dizaineriu;
  • Produkto naudojimosi patogumo testavimas su vartotojais (user testing);
  • Analitika (GA ir kitos sistemos);
  • Programavimo ir dizaino darbų prioritetizavimas ir priežiūra, sprintais Jiroje;
  • Darbas su vertėjais;
  • Marketinginių veiksmų planavimas.

Reikalavimai

Platus web projektų vystymo išmanymas, UX/UI žinios, gebėjimas analizuoti Google analytics ir kitų sistemų duomenis ir daryti duomenimis pagrįstas išvadas.

Privalumai:
  • Projektų bei funkcinio pobūdžio dokumentacijos ruošimo patirtis;
  • UX/UI žinios;
  • Komandinio darbo įgūdžiai;
  • Gebėjimas užbaigti darbus laiku;
  • Sugebėjimas dirbti bei priimti sprendimus savarankiškai;
  • Kruopštumas;
  • Kūrybingumas bei iniciatyvumas siūlant naujus sprendimus ir sprendžiant problemas;
  • Atsakomybė ir noras tobulėti;
  • Projektų, komandos darbo planavimo principų išmanymas;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

Darbą IT komandoje kuri orientuota į rezultatų pasiekimą – matysite aiškią savo; sprendimų ir darbo rezultatų naudą bei prasmę;
Savarankiškai priiminėti sprendimus;
Dirbti AGILE principais paremtoje darbo aplinkoje;
Patirtį įgyvendinant sudėtingus, didelius ir įdomius projektus;
Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1000–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

DELFI prekės ženklas – vienas žinomiausių Lietuvoje. DELFI atstovauja didžiausiai interneto portalų kompanijai Baltijos šalyse – „Ekspress Grupp“
Informacija apie UAB ''DELFI''
1882 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Benokraitis