Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nordcode technology“
More about company »

WEB/Mobile projektų testuotojas (-a)

Vilnius - UAB „Nordcode technology“

Darbo pobūdis

WEB/Mobile sistemų testavimas (vartotojo sąsajos testavimas, atskirų sistemos modulių testavimas, bendras sistemų testavimas);
Klaidų registravimas;
Ataskaitų rengimas;
Projektų kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

WEB/Mobile sistemų veikimo principų suvokimas;
Patirtis testavimo arba IT srityje;
Anglų ir lietuvių kalbų žinios žodžiu bei raštu;
Kruopštumas ir atsakingumas;
Atidumas, sugebėjimas analitiškai mąstyti;
Aukštasis išsilavinimas IT srityje (gali būti paskutinių kursų studentas).

Privalumai:
Automatizuotų testų, testavimo scenarijų rašymas;
WEB programavimo įgūdžiai;
HTML, CSS supratimas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas biure, Vilniaus centre;
Draugišką kolektyvą;
Ne priežiūrą, o pagalbą siekiant bendrų komandos užsibrėžtų rezultatų;
Darbą su idomiais klientais ir projektais;
Atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų sugebėjimų, padarytos pažangos ir klientų įvertinimo.

UAB Nordcode technology veiklą vykdo nuo 2001 metų. Įmonė teikia paslaugas didžiausiems Lietuvos klientams, taip pat UK ir Švedijos klientams. Pagrindinė UAB Nordcode technology veiklos kryptis – internetinių sprendimų verslui kūrimas, internetinių svetainių ir portalų kūrimas, elektroninės komercijos sprendimų kūrimas, internetinių verslo valdymo sistemų kūrimas, konsultacijos išnaudojant intenetinę erdvę verslo efektyvumui gerinti, internetinių projektų palaikymas ir aptarnavimas.
Informacija apie UAB „Nordcode technology“
2165 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1646 €
25% uždirba 1646-2134 €
25% uždirba 2134-2746 €
25% uždirba nuo 2746 €
Vadovas: Rytis Tirevičius