Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

Web programuotojas (-a) - dizaineris (-ė)

Vilnius - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis:

Kompanijos web-projektų visapusiškas palaikymas;
Naujų projektų diegimas;
HTML-puslapių ir šablonų kūrimas;
Nesudėtingų modulių programavimas;
Nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas su įmonės IT daruotojais visose Europos šalyse.

Reikalavimai darbuotojui:

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip trijų metų panašaus darbo patirtis IT sferoje;
Puikios HTML, CSS, XHTML/DHTML, SEO ir turinio valdymo sistemų žinios;
Geros PHP/Smarty, JavaScript, MySQL, Adobe Photoshop, RSS ir kitų susijusių web-technologijų žinios;
Puikios anglų kalbos žinios;
Gebėjimas dirbti tarptautinėje komandoje;
Patirtis dirbant su Apache web-serveriu ir Linux OS bei Adobe Flash programomis būtų privalumas;
Geros Ajax/jQuery žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Dalyvavimą įdomiuose tarptautiniuose projektuose;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Karjeros galimybes.

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.
Mūsų klientė - UAB „Arkietė“ - viena didžiausių indų ir virtuvės reikmenų importuotoja, galinti pasiūlyti didžiausią indų asortimento pasirinkimą įvairiems poreikiams tiek įstaigų, ofisų, HoReCa sektoriaus bei individualiems klientams. Lietuvos rinkoje įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą jau daugiau nei 25 metus, o prekes importuoja iš viso pasaulio tiekėjų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir ieško pardavimų vadybininko (-ės) Vilniaus regione.