Avia Solutions Group PLC

WEB PROGRAMUOTOJAS (-A)

Nuo 2280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Avia Solutions Group PLC
Vidinė „Avia Solutions Group“ rinkodaros agentūra „Win Win“ ieško WEB programuotojo (-s), pasižyminčio analitiniu mąstymu, noru augti ir nuolat siekti vis geresnių rezultatų!

Darbo aprašymas:
Esamų internetinių projektų priežiūra ir vystymas bei naujų kūrimas;
Sistemų integravimas į kuriamas svetaines;
Darbas su versijavimo sistema GIT;
Užduočių analizė, vertinimas ir vykdymas.

Reikalavimai:
2 metų patirtis su internetiniais projektais;
PHP programavimo, darbo su MySQL patirtis;
HTML, CSS (Bootstrap), JS, objektinio programavimo išmanymas;
Puikus GIT valdymas;
Puikios anglų kalbos žinios;
Patirtis su Zend Framework 2, Laravel ar kitu panašiu PHP framework'u. Wordpress – privalumas;
Patirtis su Doctrine2 - privalumas.

Mes siūlome:
Puikias darbo sąlygas, terpę įgyvendinti savo idėjas;
Plačias karjeros galimybes;
Projektų ir klientų įvairovę;
Draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu;
Nemokamas sporto klubo paslaugas ir kitas motyvuojančias priemones.

Atlyginimas

Nuo 2280 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Avia Solutions Group“ – didžiausia aviacijos paslaugų grupė Vidurio ir Rytų Europoje, valdanti 90 biurų ir paslaugų centrus visame pasaulyje. Grupės būstinėje bei daugybėje kitų padalinių Europoje ir Azijoje dirba daugiau nei 7000 aviacijos ir kitų sričių specialistų, kurie aptarnauja virš 2000 klientų 5 kontinentuose.

Grupės įmonės teikia įvairaus pobūdžio su aviacija susijusius sprendimus ir paslaugas: orlaivių techninio aptarnavimo, pilotų, techninės priežiūros specialistų ir orlaivių palydovų mokymų, aviacijos personalo paieškos ir valdymo, antžeminio aptarnavimo, kuro tiekimo, IT sprendimų, oro uostų valdymo, užsakomųjų bei krovininių skrydžių, orlaivių nuomos, turizmo ir apgyvendinimo srityse.

Visada svajojote apie darbą aviacijoje, o gal norite sužinoti daugiau apie šią iššūkių kupiną pasaulinę industriją?

Apsilankykite mūsų karjeros portale ir sužinokite daugiau apie karjeros galimybes ir ką veikiame aviacijos pasaulyje: