UAB „Jungtinės maitinimo pajėgos“

Wokkist (-a) - Kasininkas (-ė) Wok to Walk Azijietiško maisto restorane

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Jungtinės maitinimo pajėgos“

Darbo pobūdis

Užsakymų priėmimas ir lankytojų aptarnavimas;
Patiekalų, atviroje virtuvėje, ruošimas;
Salės ir darbo vietos tvarkos priežiūra;
Komandinis darbas.

>> Neturi patirties? Ne bėda, apmokysime.

Reikalavimai darbuotojui

Gera nuotaika, komunikabilumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
Sąžiningumas, iniciatyvumas ir darbštumas;
Anglų ar kitų kalbų įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Įdomų darbą draugiškame tarptautiniame kolektyve;
Derinamą darbo grafiką;
Patrauklų atlygį bei premijas.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
Nurodytas yra pradinis atlyginimas už pilną etatą. Atlyginimas didėja sulyg patirtimi ir stažu.

Wok to Walk susikūrė 2004 m. Amsterdame po kelionės po Aziją. Mes atidarėme nedidelį restoranėlį, nes norėjome dirbti ir smagiai praleisti laiką gamindami maistą, tokį, kokį norėtume patys valgyti mūsų beprotiškoje kasdienybėje: greitą, šviežią ir gardų!

Bet viskas kažkaip persikėlė į didesnį planą ir dabar visame pasaulyje turime daugiau nei 100 restoranų. Mūsų įsipareigojimas ir aistra nuo pat pirmos dienos nepakito – mes išlikome ištikimi savo ištakoms ir siūlome skanius, specialiai tau sukurtus receptus ir puikų šou!