Taurus Media Limited

Wordpress Back end programuotojas

1500-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Taurus Media Limited

Darbo pobūdis

Wordpress BACK END programuotojau, jei skaitai šį tekstą, mums tavęs reikia! Siųsk savo darbų portfolio ir susitikime pasikalbėti!

Reikalavimai darbuotojui

Bent 2 metų patirtis programuojant WordPress platformoje;
Programavimo patirtis kuriant WordPress įskiepius ir temas;
WooCommerce programavimo patirtis;
Puikus išmanymas (CSS, MySQL, HTML, JavaScript, PHP);
Gebėjimas užduotis atlikti savarankiškai;
Mėgautumeisi tuo, ką darai ir domėtumeisi naujovėmis;
Svarbu, kad KOKYBĖ būtų vienas didžiausių Tavo tikslų!

Įmonė siūlo

Stabilų ir augantį atlyginimą, atitinkanti kompetenciją.
Įdomius el. komercijos projektus.
Gerą darbo aplinką nedideliame kolektyve.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Taurus Media“, tai skaitmeninės reklamos agentūra, teikianti kompleksines interneto rinkodaros ir reklamos paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų komanda kuria originalų dizainą reklamoms ir internetiniams tinklapiams, rūpinasi savo klientų produktų fotosesijomis ir teikia vaizdo klipų kūrimo bei montavimo paslaugas. Taip pat, atliekame rinkos analizę, kurios metu suformuojamos strategijos padedančios inicijuoti tolimesnius veiksmus.